HAKKIMIZDA

Modern şıklığın saçınıza yansıdığı tasarım modeller ve sağlıklı güzellik için özenle uygulanan makyaj için Ankara’daki adresinizi belirlediniz mi? Özellikle düğün gününde hayal ettiğiniz şıklığı kusursuz güzelliğinizle tamamlamak için sizi Başak Kuaför & Makyaj Salonu’na davet ediyoruz. Uzun yıllardır güzellik sektöründe yer alan profesyonel ekibimizle birlikte zarafetinize ışık tutuyor, güzel gelinlerimizin yüzündeki tebessüme sebep olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sıradaki siz olabilirsiniz!

Randevu sistemiyle çalışana ekibimiz, Başak Kuaför Ankara’da güzel gelinlerimize danışmanlık hizmeti veriyor. Hayal ettiğiniz makyaj ve saç modeli hakkında hoş bir sohbetin ardından önemli noktalara değinerek zarafetinizi en doğru tekniklerle ortaya çıkarmanın yollarını buluyoruz. Cilt sağlığınız ve saçınızdaki ışıltıya dokunarak çalışmalara başlıyoruz. Bakım yapılmış, yenilenmiş ve temiz cildinize 1. kalite ürünlerle baz uygulamaları yapıyoruz. Aydınlık ve doğal bir makyaj için dudak, göz, burun, elmacık kemikleri ile alın bölgesine yoğunlaşıyoruz. Profesyonel makyaj artistlerimizin yaptığı uygulamalarla harika görünmenizi sağlıyoruz. Dövmesini kapatmak isteyen gelinlerimize de güzel bir haberimiz var. Kapatıcı makyaj çalışmaları yaparak istemediğiniz izleri ortadan kaldırıyoruz.

Saçınız için de stilisimizle yol gösterici oluyor, ihtiyaç hissederseniz düğün öncesi; renk değişikliği, saç bakımı, mikro kaynak, ombre, sombe gibi pek çok işlemi de yapıyoruz. Bu sayede düğün günü topuz, örgü, toplu veya dağınık saç modellerinizi tam da hayal ettiğiniz gibi tasarlayabiliyoruz. Tasarladığımız modellerle tarzınızı ortaya çıkarıyor, yüzünüze ve gelinlik modelinize uygun şıklığınızı tamamlayan dokunuşlar yapıyoruz. Tesettür tasarımları, duvak ve aksesuarlarla güzelliğinize güzellik katmak konusunda da son derece iddialıyız.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak küçük dokunuşları bir gün değil her gün hak ediyorsunuz. Bu yüzden her gün ve özel hissetmek istediğiniz anlarda sizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Başak Kuaför Dikimevi ve Başak Hair & Make-up Ümitköy şubelerimiz bulunuyor. Siz de ekibimizle tanışmak ve hak ettiğiniz hizmet kalitesiyle en güzel gününüze hazırlanmak istiyorsanız, Arayıp hemen randevunuzu alabilirsiniz?