Nasıl başladık..

1977 Yılında  Ömer ve Şaban ÖZDAĞ  kardeşler tarafından ilk Özlem Kuaför adıyla Doğumevi Hastanesi yanına ilk salonlarını açarak hizmet vermeye başlamışlardır. Bu birliktelik 1982 yılına kadar devam etmiştir. Bu arada biricik amcamız Ömer Özdağ’ a teşekkürlerimizi sunarız.

1982 yılına kadar süren bu beraberlik babamız Şaban ÖZDAĞ tarafından eski Cebeci Sinema’sı karşısında Başak Kuaför olarak hizmete açılmıştır.1982 günümüze kadar hizmette olan salonumuz 2009 yılında Dikimevi Evren sokakta siz değerli müşterilerimize oğlu Ziya ÖZDAĞ ve kızı Başak ÖZDAĞ tarafından hizmet vermeye devam  etmektedir

ZİYA ÖZDAĞ Ankara Üniversitesi eğitimini tamamladıktan sonra baba mesleği olan Kuaför’lüğe adım atmıştır.Dünyaca ünlü LOREAL ve WELLA markalarının profesyonel eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.Başta Kesim ve Renklerdirme eğitimlerinin yanı sıra Topuz alanında kendisini geliştirmiştir.Kendine özgü tasarımları ile Gelin Saçı ve Topuzun’da fark yaratmaktadır.

BAŞAK ÖZDAĞ Gazi Üniversitesi Kuaförlük ve Güzellik Bilgisi Öğretmenliği Bölümünü derece ile tamamlamıştır.Makyaj’a olan ilgi ve becerisini geliştirebilmek adına Türkiyenin önde gelen makyörlerinden özel eğitim almıştır.Bu eğitimler yaratıcı kimliğine ve profesyonelliğine  katkı sağlamıştır.Öğretmenlik hayatına devam etmekle beraber BAŞAK KUAFÖR & MAKYAJ ekibinin de eğitimini vermektedir.

SANAT’IMIZA DEĞER BİÇEN DEĞİL,DEĞER VEREN İNSANLARA HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ

                                                                                                                   ZİYA ÖZDAĞ

Bu büyük ailede hizmette bulunan ve yanımızda olan tüm emektarlarımıza bir teşekkürü borç biliriz.